خدمات ویــــــــزا

ویزای توریستی کانادا

شرایط و مدارک موردنیاز ویزای توریستی کانادا...

ویزای شنگن

شرایط و مدارک موردنیاز ویزای توریستی از کشورهای حوزه شنگن...

ویزای توریستی انگلیس

شرایط و مدارک موردنیاز ویزای توریستی انگلیس...

فرم تعیین وضعیت ویزا

با پر کردن این فرم در زمان و هزینه‌ها صرفه جویی کنید...

فرم درخواست وقت سفارت

با پر کردن فرم وقت سفارت ، درخواست وقت مورد نظر را...

فرم درخواست پیکاپ ویزای کانادا

با پر کردن این فرم درخواست پیکاپ ویزا را آنلاین بدهید...

ویـــــــــــــــــزا چیست؟

به طور معمول، زمانی که قصد سفر موقتی و یا مهاجرت به کشوری دیگر را دارید، باید از طریق سفارت و کنسولگری برای مجوز ورود و یا همان گرفتن ویزا اقدام کنید. فرقی نمی کند که قصد از سفر شما، تحصیلی، کاری، توریستی، خانوادگی و یا هر چیز دیگری باشد، چون در هر حال نیاز به اخذ ویزا پیش از حضور در کشور مورد نظر خواهید داشت.

اخذ ویزا

شما این امکان را دارید تا به صورت شخصی برای رزرو وقت سفارت و گرفتن ویزا کشورها اقدام کرده و یا از خدمات تخصصی ما در این زمینه استفاده کنید. در حال حاضر، فهرست خدمات ویزای قابل ارائه در شرکت پیشرو مهاجر سعادت شامل انواع ویزا زیر می شود:

ویزای کشورهای حوزه شنگن

توافق نامه شنگن بین 26 کشور اروپایی این حوزه یعنی اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس و لیختن اشتاین بسته شده و به دارنده ویزا شینگن این اجازه را می دهد تا بدون نیاز به گرفتن ویزا مجدد، آزادانه به کشورهای این حوزه سفر کنند.

اگر برای گشت و گذار، بازدید از خانواده و دوستان و یا شرکت در یک رویداد قصد گرفتن ویزا شینگن را دارید و یا به دنبال مهاجرت کاری و یا تحصیلی هستید، در هر حالتی، مجموعه پیشرو مهاجر سعادت خدمات تخصصی رزرو وقت برای سفارت، آماده سازی مدارک و خدمات انواع ویزای کوتاه مدت و بلند مدت شنگن را با بهترین کیفیت به شما ارائه می دهد.

خدمات

ما خدمات گسترده ای ارائه می دهیم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

چه کسی با ما کار می کنند

اسکرول به بالا