اقامت کانادا

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری
اقامت-کانادا-از-طریق-سرمایه-گذاری-در-بریتیش-کلمبیا

سلام به همراهان پیشرو مهاجر سعادت در این مطلب ، با نحوه‌ی اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا به همراه آخرین تغییرات این این برنامه‌ی مهاجرتی که می‌تواند منجر به اقامت دائم کانادا هم بشه میپردازیم پس در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید.

معرفی برنامه‌ی سرمایه گذاری و کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا

این برنامه برای افراد با تجربه ، مدیران و صاحبان کسب‌وکاری که دارای سرمایه کافی و نقدینگی هستند است که قصد دارند بیش از یکسال در استان بریتیش کلمبیا اقامت گزینند، مناسب می‌باشد.

این افراد در یک بیزنس جدید یا موجود سرمایه گذاری کرده و برای دریافت ویزای کار دو ساله اقدام می‌نمایند.

شرایط اقدام برای اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی 

 1. داشتن حداقل ۶۰۰ هزار دلار کانادا دارایی خالص قانونی و قابل اثبات (منقول و غیر منقول)
 2. توانایی مدیریت فعال و روزانۀ بیزینس مدنظر
 3. حداقل دانش زبان انگلیسی یا فرانسه برای امکان برقراری ارتباط کلامی (در حد نمرۀCLB 4)
 4. حداقل مدرک دانشگاهی کاردانی (نکته: اگر مدرک دانشگاهی نداشته باشند با سابقۀ کار از نوع مالکیت ۱۰۰ درصد قابل تهاتر است)
 5. سکونت در محدودۀ ۱۰۰ کیلومتری محل کسب و کار مربوطه
 6. سابقه کار با یکی از شرایط ذیل:
 • مدیریت فعال با مالکیت ۱۰۰ درصد طی ۳ سال از ۵ سال گذشته (یا)
 • بیش از ۴ سال سابقۀ کار در سمت مدیریت ارشد (یا)
 • ترکیبی از حداقل یک سال سابقۀ کار به عنوان مالک کسب و کار و حداقل دو سال سابقۀ کار به عنوان مدیر ارشد طی ۱۰ سال اخیر
bc 2

شرایط تشکیل یا ایجاد بیزینس

 1. خرید یک بیزینس با سابقۀ تجاری مناسب و یا ایجاد آن
 2. داشتن یک طرح تجاری قوی و قابل قبول (که بخش مهمی از خدمات گروه مشاوره مهاجرتی پیشرو مهاجر سعادت می‌باشد)
 3. انتقال سرمایه به کانادا و خرید یا ایجاد بیزینس به مبلغ حداقل ۲۰۰ هزار دلار کانادا
 4. استخدام حداقل یک فرد مقیم یا شهروند کانادا به صورت تمام وقت

تغییرات جدید قوانین اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی

در ابتدا این پروسه به طور کلی با سخت گیری‌های دولت کانادا همراه بوده اما با گسترش ویروس کرونا در جهان این سخت‌گیری‌ها کاهش پیدا کرده و باعث شده یک سری ازین محدودیت‌ها رو دولت کانادا کاهش بده مثلا درگذشته محل اقامت بیشتر در مناطق سردسیر بود اما در حال حاضر در استان بریتیش کلمبیا و مناطق گرمسیر هم اقامت میدن. قبل از این نیاز بود که حداقل نمره‌ی آیلتس ۵.۵ باشه ولی طی تغییرات جدید، این نمره به ۴.۵ کاهش پیدا کرده. حداقل میزان دارایی (ملک، ماشین، حساب بانکی یا هر چیزی که برای شما به عنوان دارایی و سرمایه محسوب میشه) میبایست ؛ به عدد ۸۰۰ هزار دلار کانادا می رسید که به ۶۰۰ هزار دلار کانادا کاهش پیدا کرده

new rules

مراحل اخذ اقامت کانادا

در خصوص دوستانی که کارفرما هستند ، چه در قالب دوستانی که شرکت دارند و یا جواز کسب دارند و یا دوستانی که مدیریت جایی رو برعهده دارند برای اینکه بتونن برای اقامت کانادا اقدام کنند نیاز دارند حداقل چهار یا پنج سال سابقه کار داشته باشند که باید این شرکت و یا اون کسب و کار فعال باشد.

در این مدت تمامی بیزینس‌پلن‌ها و مراحل اخذ اقامت توسط وکیل کانادا تهیه و تنظیم میشه و در صورت نیاز با شخص متقاضی و خانواده‌ در ارتباط هستند تا تمامی مراحل از صفر تا صد با موفقیت به پایان برسه. در طول این دو سال شخص متقاضی و خانواده از تمامی بیمه‌های خدمات درمانی و تمامی خدمات دولت کانادا بهره‌مند هستند.

bc-3
نکته‌ی مهم...
 • از لحظه‌ی استارت بیزینس ، به مدت یکسال این بیزینس توسط دولت مانیتور یا رصد میشه و پس از پایان یک سال می توانند درخواست اقامت دائم کانادا بدن که این پروسه می‌تونه خیلی خیلی کمک کننده باشه برای کسانی که در حال حاضر نیاز دارند اقامت کانادا را بگیرن.
 • در نظر داشته باشین که این بیزینس و سرمایه گذاری رو دولت کانادا تا ماه ژوئن June) ۲۰۲۱) در نظر گرفته تا دوستانی که از این روش می‌توانند استفاده کنند بهره مند بشن پس از اگر قصد اقامت به این روش رو دارین برنامه ریزی کنید و اگر سوالی داشتین در این باره، با ما از طریق وب سایتمون و تمامی شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید.

نظرات شما...

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *