اپلیکیشن مورد نیاز برای سفرهای خارجی

 اپلیکیشن Uber

Uber یک سرویس تاکسی اینترنتی بین المللی شهری و بین شهری برای جابجایی و به اشتراک‌گذاری خودرو در سراسر جهان است. مشتریان از طریق اپ تلفن درخواست سواری کرده و موقعیت راننده خود را ردیابی می‌کنند. ورژن ایرانی این اپ همانند برنامه‌هایی مثل Snapp و tap30 است. قیمت‌های در اوبر مشخص و واضح است و شما با خیال راحت قبل از انتخاب مقصد می‌توانید آن را چک کنید و هر ماشینی که بخوانید از یک خودرو ساده تا وسایل نقلیه لوکس در اختیار شما خواهد بود. تنها کافی است این اپلیکیشن را نصب کرده و مبدا و مقصد خود را انتخاب کنید و برای حمل و نقل از آن استفاده کنید.

دانلود برای IOS

دانلود برای Android

 

اپلیکیشن Booking

Booking یک برنامه جامع و کاربردی برای رزرو هتل در سراسر جهان محسوب می‌شود. شما با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی می‌توانید هتل‌های موجود در کشور مورد نظر خود را مشاهده کنید، عکس‌ها و امکانات هتل، محل قرار‌گیری هتل، امتیاز و امکانات آن را چک کنید و در نتیجه هتل مورد نظر خودتان را رزرو کنید. در نهایت پس از رزرو یک کد به همراه اطلاعات شخصیتان در اختیار شما قرار داده می‌شود که با داشتن آن پس ورود، امکان اسکان در محل مورد نظر شما فراهم می‌شود.

دانلود برای IOS

دانلود برای Android

 

اپلیکیشن Waze

Waze یک اپلیکیشن بسیار ساده و کاربردی برای مسیریابی است. از آنجا که این برنامه از زبان فارسی هم پشتیبانی می‌کند، در ایران طرفداران بسیاری دارد اما به تازگی برای استفاده از آن باید از طریق فیلتر شکن استفاده کنید. این اپلیکیشن برای مسیریابی، به‌خصوص مسیرهای بیرون شهری و روزانه، فوق‌العاده است. این اپ اطلاعاتی همچون ایستگاه‌های پلیس، میزان ترافیک، راه‌های کم ترافیک، کوچه‌ها و جاده‌های مسدود و هزاران اطلاعات مفید دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهد.

دانلود برای IOS

دانلود برای Android

 

اپلیکیشن Google Map

این اپلیکیشن هم به مانند Waze یک برنامه آسان و در دسترس برای مسیریابی است. در این برنامه هزاران نقشه و مسیر از سراسر جهان به همراه عکس و نظرات کاربران ذخیره شده که به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید. یکی از تفاوت‌های Google Map با Waze این است که این برنامه به شما امکان استفاده آفلاین از نقشه‌های خود را هم می‌دهد و بدون نیاز به اینترنت هم می‌توانید از آنها استفاده کنید.

دانلود برای IOS

دانلود برای Android

 

اپلیکیشن AccuWeather

AccuWeather قابل اعتمادترین برنامه برای مشاهده و پیش‌بینی آب‌و‌هوای منطقه است. درصد خطای این برنامه بسیار پایین است و شما می‌توانید با خیال راحت از اطلاعاتی همچون اندازه‌گیری ذرات معلق در هوا، پیش‌بینی آب‌وهوای هر منطقه به‌طور ساعتی و روزانه، فشار جو و … باخبر شوید. یکی از خصوصیات این برنامه زبان ساده و دسترسی آسان آن است. شما به درستی و در قالب نمودار می‌توانید بصورت لحظه‌ای، روزانه و حتی ماهانه هوای شهر یا کشور مورد نظر خود را بررسی کنید تا با خیال راحت و آب و هوای خوب به مقصد مورد نظرتان سفر کنید.

دانلود برای IOS

دانلود برای Android

 

اپلیکیشن iTranslate Translator

یکی از مشکلات بزرگ ما در سفر، عدم تسلط به زبان، علی‌الخصوص زبان انگلیسی است. شما با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی می‌توانید جمله مورد نظر خود را تایپ کنید و به هر زبانی که دلتان خواست ترجمه کنید. از ویژگی‌های بسیار خوب این اپلیکیشن امکان دانلود پکیج زبان‌های مختلف و استفاده‌ی آفلاین از آن است.

دانلود برای IOS

دانلود برای Android

 

اپلیکیشن Yelp

yelp یکی از محبوب‌ترین و پردانلودترین اپلیکیشن‌ها در زمینه شکم‌گردی و غذایی است. برای گردشگران، نظر افراد محلی درباره یک رستوران و کافه و تور و مقصد گردشگری اهمیت زیادی دارد. شما با استفاده از این اپ می‌توانید بهترین و با کیفیت‌ترین رستوران‌های محلی در کشور مقصد خود را انتخاب کنید. عکس‌های غذاها و فضای رستوران را ببینید و نظرات کاربران درباره‌ی محل مورد نظر را بخوانید. یکی دیگر از ویژگی‌های این اپ امکان سفرش و رزرو غذا بصورت آنلاین است.

دانلود برای IOS

دانلود برای Android

 

اپلیکیشن Xe Currency

XE Currency یکی از بهترین مشهورترین اپلیکیشن‌های تبدیل نرخ ارز در جهان است. این اپ که به‌طور لحظه‌ای به‌روز می‌شود، عدد دقیقی از نرخ مبادله‌ی ارزهای مختلف نسبت به یکدیگر را در اختیار شما قرار می‌دهد. یکی از ویژگی‌های این اپ امکان استفاده آفلاین از این برنامه‌است. ینی اگر شما در جایی دسترسی به اینترنت نداشته باشید به راحتی و بصورت آفلاین می‌توانید از این برنامه استفاده کنید.

دانلود برای IOS

دانلود برای Android

 

اپلیکیشن Hopper

Hopper یک برنامه‌ی دقیق و کاربردی برای رزرو بلیط هواپیما به‌حساب می‌آید. این اپلیکیشن با رصد دقیق زمان و قیمت پرواز ایرلاین‌های مختلف، در صورت ارزان شدن قیمت، بهترین زمان برای خرید بلیط را در اختیار شما قرار می‌دهد. یکی از جذابیت‌های این اپ جزئیات و دقت بالای آن است. یعنی به صورت دقیق به شما زمان کاهش قیمت بلیط و بهترین زمان برای خرید را در اختیار شما قرار می‌دهد.

دانلود برای IOS

دانلود برای Android

 

اپلیکیشن viator

Viator یک اپلیکیشن جامع و جذاب برای پیدا کردن پیکیج‌ها و تورهای مسافرتی است. این برنامه به شما کمک می‌کند بدون نیاز به راهنما و تور لیدر، بهترین تورها و پکیج‌های یک یا چند روزه را با بهترین کیفیت در سراسر جهان پیدا کنید.

دانلود برای IOS

دانلود برای Android

 

۵/۵